TAPETY NA WYMIAR

Wszystko o tapetach na wymiar:

 

Rodzaj materiału: tapety winylowe o podkładzie flizelinowym, o gramaturze 350 g/m2. To grube i wytrzymałe materiały, odporne na zarysowania, różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, mycie oraz długotrwałe działanie promieni słonecznych.

Oferujemy dwa warianty struktur tapet: Canvas o strukturze płótna malarskiego oraz Piasek o strukturze ściany pod freski. Więcej na temat struktur przeczytasz tutaj.

Typ montażu: na kleju do tapet.

Wszystkie elementy składowe tapet - podkład, tusze i powłoka zabezpieczająca spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, jeżeli chodzi o zdrowie i środowisko naturalne. Są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt i dopuszczone są do stosowania w miejscach o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa takich jak ośrodki zdrowia i placówki edukacyjne. Są też przyjazne dla domu, ponieważ przepuszczają powietrze i parę wodną, więc pozwalają ścianom oddychać.

Nasze tapety posiadają certyfikat Greenguard Gold, certyfikat trudnopalności oraz oznaczenie CE. Szerzej o certyfikatach piszemy tutaj.

Opracowanie graficzne oraz druk tapety odbywają się w Polsce, a wszystkie surowce produkowane są na terenie Europy.

Nasze produkty przetestowaliśmy osobiście we własnych domach, dlatego możesz być spokojny, ponieważ Twój wymarzony produkt spełnia najwyższe standardy, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się jego pięknem przez długie lata.

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Certyfikaty jakości i bezpieczeństwa / Nasze produktyPytania i odpowiedzi

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl