TAPETY

Tapety

Wszystko o tapetach z Artemanii:


Najważniejsze, to mieć w życiu wybór :) Dlatego oferujemy różne warianty tapet. Mamy w ofercie:

tapety zamawiane na wymiar, z dowolnie wybranym kadrem, czy jedynie fragmentem dzieła malarskiego, z indywidualnie ustalaną skalą wzoru

tapety o kształcie koła o średnicy 130 cm

tapety o kształcie portalu w 3 rozmiarach: 90 cm x 210 cm, 110 cm x 210 cm, 130 cm x 210 cm

*

tapety do szybkiego montażu, samoprzylepne – są to tapety koła i portale

tapety montowane klasycznie, na kleju do tapet – są to tapety zamawiane na wymiar

*

tapety o strukturze Canvas, przypominająca płótno malarskie, bardzo przyjemna i ciepła w odbiorze, idealnie współgrająca z tematyką naszych wzorów, czyli z dziełami malarskimi

tapety o strukturze Piasek, przypominająca surową ścianę, mur – minimalistyczna, chłodna. Będzie pięknie imitowała freski lub inne dzieła, które w oryginale były bezpośrednio malowane na tynku.

*

To co u nas niezmienne, to jakość materiałów. Wszystkie rodzaje tapet, to wysokiej klasy tapety winylowe. Mają dużą gramaturę, są więc grube, wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo można je myć, a swoich walorów nie stracą nawet, jeśli będą długotrwale wystawione na działanie światła słonecznego.


Myślimy też o bezpieczeństwie, dlatego upewniliśmy się, że wszystkie elementy składowe naszych tapet są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt oraz posiadają dokumentujące to certyfikaty. Poświadczają one, że można je stosować nawet w miejscach o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa, takich jak np. ośrodki zdrowia, czy placówki edukacyjne.

Tapety będą też przyjazne dla domu, ponieważ w żaden sposób nie zaburzą cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. Przepuszczają powietrze i parę wodną, więc pozwalają ścianom oddychać.

 
Naszym ostatecznym testem jakości było wypróbowanie produktów osobiście, we własnych domach, Możesz być spokojny - Twój wymarzony produkt spełnia najwyższe standardy, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się jego pięknem przez długie lata.

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Certyfikaty jakości i bezpieczeństwa / Nasze produktyPytania i odpowiedzi

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl