Kolekcja tapet "Lato"
Kolekcja tapet "Lato"

 

Witaj w kolekcji tapet "Lato", gdzie zebraliśmy najdorodniejsze owoce historii malarstwa, które ukazują obfitość i różnorodność świata sztuki, podobnie jak lato, pora roku, która przynosi bogactwo plonów natury, cudów i niezapomnianych chwil.

W kolekcji znajdziesz największe dzieła mistrzów malarstwa, od średniowiecza, aż po wiek XX, najbardziej rozpoznawalne obrazy takie jak enigmatyczna "Mona Lisa" Leonarda da Vinci, ujmująca "Dziewczyna z perłą" Johannesa Vermeera, pełne majestatu dzieła Sandro Botticellego "Primavera" i "Narodziny Wenus". Tych dzieł nikomu nie trzeba przedstawiać. Ich ponadczasowe piękno i klasa sprawiają, że zdobiąc swymi wizerunkami tapety, sprawdzą się w każdym stylu wnętrza – od nowoczesnego minimalizmu, gdzie staną się mocnym akcentem, podkreślającym surową elegancję, po wnętrza klasyczne, gdzie będą wyśmienicie współgrały z tradycyjnymi meblami i dodatkami.

 

 

                

               

                   

Wraz z "Babim latem" Józefa Chełmońskiego i "Słonecznikami" Vincenta van Gogha przeniesiemy Cię w czarującą krainę sielskich pól i łąk, rozgrzanych sierpniowym słońcem.

Plony i owoce późnego lata znajdziesz też na barokowych dziełach holenderskiego złotego wieku - piękne i bogate letnie bukiety, stoły zastawione wyszukanymi pucharami i tacami, z pachnącą strawą i napitkiem. Te urokliwe symbole lata będą stanowiły wspaniałe tło dla jadalni, czy salonu w stylu vintage, rustykalnym, prowansalskim, angielskim i eklektycznym.

 

 


 

 

Kolekcja "Lato" przeniesie Cię również do malowniczych miejsc oraz krajobrazów pełni lata, wypełnionych bujną, soczystą roślinnością. Znajdziesz tu zarówno bliższe nam geograficznie pejzaże włoskiej prowincji, jak również egzotyczne widoki z palmami, rodem z Ameryki Południowej. Stworzysz z nimi klimat wnętrz w stylu boho, zen, czy urban jungle.

 

 

         

      

 

 

Lato to czas gdy dni rozgrzane są ciepłymi kolorami, złocistym blaskiem. To również moment, gdy historie o miłości stają się szczególnie piękne i poruszające. Dlatego w kolekcji znajdziesz też obrazy o charakterze symbolicznym, ukrywające ciekawe anegdoty, intrygujące historie i głębokie przesłania. Zatrzymaj się przy "Pocałunku" Gustava Klimta, sprawdź co kryje się w scenie "Flaming June" Frederica Leightona, pozwól, by żartobliwa "Huśtawka" Jean-Honoré Fragonarda wywołała uśmiech na Twojej twarzy.

 

 

             

             

 

 

"Lato" to kolekcja będąca połączeniem artyzmu, harmonii natury i ciepła letnich dni. Niezwykłe bogactwo barw i form, jakie wypełnia te porę roku, ma swoje odzwierciedlenie w różnorodności dzieł sztuki, wywodzących się z wielu epok i nurtów artystycznych. Każde z tych niezwykłych dzieł jest zaproszeniem do tego, aby wprowadzić magię lata i ponadczasowego uroku sztuki do swojej przestrzeni i przekształcenia jej w oazę kreatywności i inspiracji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl